©2019 by copd netwerk denbosch. Proudly created with Wix.com

Aangesloten Praktijken

Jeroen Bosch Ziekenhuis                 Miriam van Lankveld

BIG nummer: 99034296103

Henri Dunantstraat 1
5223 GZ 's-Hertogenbosch

www.jeroenboschziekenhuis.nl

m.v.lankveld@jbz.nl

Fysio en manuele therapie Andel

Karin Duyndam

BIG nummer: 29038664304

Abr Kuyperstraat 35

4281 MG Andel

tel 0183-441681

www.fysiotherapieandel.nl

karin@fysiotherapieandel.nl

FysioCompany de Baronie

Anne-Loes van der Valk

BIG nummer: 89911813704

Bill van Mourik

BIG nummer: 89034526104

Baronieweg 5

5321 JV Hedel

tel 073-6232222

www.fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

vanmourick@fysiocompany.nl

Fysio-Engelen

Rob van Nuland

BIG nummer: 69035053004

Boerenerf 5a

5221 AE Den Bosch

tel 073-6312077

www.fysio-engelen.nl

rob@fysio-engelen.nl

FysioCentrumHeesch 

Marlene van Rosmalen

BIG nummer:  99034391304

Cereslaan 12b

5384 VT Heesch

Verdilaan 48

5384 CJ Heesch

tel 0412-457067

www.fysiocentrumheesch.nl

m.vanrosmalen@fysiocentrumheesch.nl

Fysiotherapie D.M. de Corte

Davy de Corte

BIG nummer: 99045916604 

5251 LA Vlijmen

tel 06-38321117

www.longfysio.nl

info@longfysio.nl

Fysiotherapie Samen Beter

Kim van der Aa

BIG nummer: 49912970404

Palmboomstraat 127

5213 VG Den Bosch

tel 073-6130765

www.samenbeter.nl

k.vanderaa@samenbeter.nl

Fysiotherapie Achter de Blauwe Deur

Wouter van Drongelen

BIG nummer: 59044713604

De Beemden 1

5271 BH Sint-Michielsgestel

tel 073-5514473

www.achterdeblauwedeur.nl

info@achterdeblauwedeur.nl

FysioCompany Strikkers de Rooij en Jongmans

Machteld Jongmans

BIG nummer: 09034052504

Torenstraat 18

5151 JL Drunen

tel 0416-373171

www.fysiocompany.nl

m.jongmans@fysiocompany.nl

FysioRoode

Marlene van Rosmalen

BIG nummer: 99034391304

Burgemeester van Erpstraat 4
5351 AW Berghem

tel 0412-657956

www.fysioroode.nl

marlene@fysioroode.nl

 

 

Fysiotherapie Beenhakkers

Jules van Roessel

BIG nummer: 89034844604

Antoon der kinderenlaan 7

5212 AA Den Bosch 

tel 073-6135318

www.fysiotherapiebeenhakkers.nl

info@fysiotherapiebeenhakkers.nl

FysioBerlicum

Cor Thissen

BIG nummer: 79035178004

Milrooijseweg 61

5258 KG Berlicum

tel 073-5032986

www.fysioberlicum.nl

cor@fysioberlicum.nl

FYSIO-TEAM BV

Kees Verschoor

BIG nummer: 09035319004

Breukelsplein 6

5281 HX Boxtel

tel 0411-672548

www.fysio-team.nl

kees@fysio-team.nl

Fysio en manuele therapie J.F.M. Piels

Els Versteeg-Koers

BIG nummer: 79034165404

Kruidenlaan 39

5331 DH Kerkdriel

tel 0418-633678/639426

www.fysiotherapiepiels.nl

e.versteeg-koers@xs4all.nl

FYSIO de DIEZE

Eus Wagemans 

BIG nummer: 89035430104

Werfpad 6

5212 VJ Den Bosch

tel:06 14237698                                      

www.fysiodedieze.nl

euswagemans@fysiodedieze.nl

Fysiotherapie Maaspoort

Arthur der Kinderen

BIG nummer: 9034120204

Maaspoortweg 182

5235 KB Den Bosch

tel 073-6426363

www.fysiotherapiemaaspoort.nl

info@fysiotherapiemaaspoort.nl

FysioCompany Van Mourik & van der Valk

Bill van Mourik 

BIG nummer: 89034526104

Anne-Loes van der Valk

BIG nummer: 89911813704

Marco Polostraat 12

5223 RP Den Bosch

tel 073-6232222

www.fysiocompany.nl

vanmourik@fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

Fysiofit Vught

Ellen Lammers

BIG nummer: 49053770104

Industrieweg 26a

5262 GJ Vught

tel 073-6560286

www.fysiofitvught.nl

e.lammers@fysiofitvught.nl

DBZ fysio

Rianne Boot

BIG nummer: 49064006304

Chopinstraat 18

5216 EW 's-Hertogenbosch

tel 073-6142009

www.dbzfysio.nl

rboot@dbzfysio.nl

Fysiotherapie en Sportfysiotherapie Gerard Bambacht

Els Versteeg-Koers

BIG nummer: 79034165404

Kloosterwiel 31

5301 WH Zaltbommel

tel: 0418-511521

www.fysiobam.nl

info@fysiobam.nl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now